درباره ما

become seller

نحوه فعالیت

چه می شود اگر همه محصولات پوشاکی را که دوست دارید به جای اتلاف وقت در پاساژ ها و فروشگاه ها از طریق یک سایت پیدا کنید. سایت پوشاک از مجموعه ای از فروشگاه‌های مد و پوشاک تشکیل شده است و وجود دارد تا اطمینان حاصل کند که مشتریان ما می توانند محصولی را که دوست دارند، به آسانی پیدا کنند.

ما مدام به دنبال راه های بهتری برای پیدا کردن محصولات مناسب شما هستیم. خرید لباس از سایت پوشاک به این معنی نیست که حتما لباس به صورت آنلاین خریداری می‌شود! شما از میان دسته بندی ها گزینه ای را انتخاب می کنید و در صفحه نمایش محصولات از فیلترهای در نظر گرفته شده رنگ و سایز را انتخاب می کنید و سایت پوشاک از میان هزاران محصولی که در سایت است، آنچه را که برای شما مناسب است نمایش می دهد. شما از اطلاعات محصول و فروشنده آگاه می شوید و می توانید مستقیما از آدرس فروشگاه مورد نظر خرید کنید یا درخواست کنید که محصول برای شما ارسال شود.

فروشنده پوشاک هستید؟

اگر شما هم فروشنده پوشاک هستید می توانید رایگان در سایت ثبت نام کنید و مشخصات فروشگاه و محصولاتتان را ثبت کنید. پیشنهاد می کنیم از صفحه فروشنده شو دیدن کنید تا هر اطلاعاتی را که لازم دارید به دست آورید.

پذیرای پیشنهادها و انتقادات شما هستیم. برای مشاهده راه های ارتباطی از صفحه تماس با ما دیدن کنید.