نحوه فعالیت سایت پوشاک چگونه است؟

با ثبت محصولات در سایت پوشاک می توانید آن ها را به قشر گسترده ای از خریداران در سطح ایران معرفی کنید.
اگر صاحب مزون، بوتیک یا فروشگاه پوشاک هستید می‌توانید با ثبت آدرس فروشگاه‌های خود محصولات بیشتری به صورت حضوری به فروش برسانید.
همچنین می‌توانید به صورت مجازی از طریق وبسایت ، کانال تلگرام یا صفحه اینستاگرامی که دارید، فروش فوق‌العاده‌ای را تجربه کنید.

ثبت فروشگاه آنلاین
ثبت نام فروشگاه در پوشاک

در کمتر از یک دقیقه فروشنده شوید!

بعد از ثبت نام به عنوان کاربر عادی از این آدرس از منوی سمت راست روی گزینه ثبت فروشگاه کلیک کنید سپس مشخصات فروشگاه خود را وارد نمایید. بعد از پایان مراحل از منوی سمت راست پنل کاربری می توانید محصولات خود را درج کنید.

اگر شما کاربر عزیز در هر مرحله از ثبت فروشگاه یا ثبت محصولات مشکلی داشتید می توانید از طریق تیکت ها با تیم فنی در ارتباط باشید. بخش تیکت ها از منوی سمت راست پنل کاربری قابل دسترسی است.

سوالات پر تکرار

آیا وبسایت پوشاک به ازای هر فروش من کمیسیون دریافت می‌کند؟

خیر، وبسایت پوشاک به هیچ عنوان کمیسیون فروشی در نظر نگرفته است و در حال حاضر کاملا رایگان فعالیت می‌کند. با ثبت نام در سایت و بلافاصله ثبت فروشگاه خود در سایت پوشاک قادر به درج محصولات هستید.

من می توانم محصولات دست دوم به فروش برسانم؟

خیر، وبسایت پوشاک فقط شامل محصولات نو است و درج محصولات دست دوم در این سایت غیر مجاز است.

از طریق فروشگاه پوشاک می‌توانم مشتری ثابت جذب کنم؟

بله، باید بگوییم سایت پوشاک در زمینه معرفی محصولات و فروشگاه‌های سطح کشور فعالیت می‌کند و مانعی برای جذب مشتری ثابت برای شما نیست همچنین باید توجه کنید که مشتری‌ها به طور مستقیم با سایت، کانال، صفحه اینستاگرام و شماره موبایل شما در ارتباط خواهند بود و اگر صاحب فروشگاه و بوتیکی هستید و آدرس خود را در سایت پوشاک ثبت کرده باشید، در آینده مشتریان با شما در ارتباط خواهند بود.

چگونه برای سایتی که مالکش هستم تبلیغ کنم؟

با ثبت نام در سایت پوشاک و ثبت مشخصات فروشگاهتان، اطلاعات تماس شما در هر صفحه از محصولاتتان قابل مشاهده خواهد بود و کاربران با کلیک روی مشخصات فروشگاه شما مستقیما به فروشگاه شما هدایت می شوند.

همچنین سایت پوشاک این امکان را در نظر گرفته است که برای هر محصول لینکی را قرار دهید که این لینک می تواتد ارجاع به همان محصول در سایت شما باشد. این لینک در صفحه محصول شما در سایت پوشاک قرار دارد و کاربران با کلیک روی لینک مستقیما به سایت شما هدایت می شوند.

چگونه می‌توانم با سایت پوشاک در ارتباط باشم؟

شما کاربر عزیز می توانید از طریق فرم تماس با ما در ارتباط باشید. همچنین با عضویت در سایت پوشاک می توانید تیکت ارسال کنید. تیم فنی پوشاک در اسرع وقت به شما پاسخ خواهند داد.